Будьте здоровы с элитным кофе по -турецки!

Совершенный вкус кофе, доступный каждому - это КОФЕ по-турецки украинского производителя TURCOFFEE!

logo_title

Реферальная ссылка:

turcoffee.club/ref/20002918


Компания Turcoffee Club является стратегическим дистрибьютором компании Turcoffee и значимым игроком на кофейном рынке. Основная деятельность компании - это комплексное продвижение и популяризация распространенного во всем мире способа

приготовления кофе по-турецки.

Turcoffee Club объединяет вокруг общей идеи не только ценителей восточной кофейной культуры, но и тех, кто продвигает эту культуру на кофейном рынке с целью заработка.

 Именно с помощью системы продвижения Turcoffee Club продукция компании Turcoffee в максимально короткие сроки была популяризирована во всех регионах Украины.

 

Наша миссия - это:

  • Возрождение и популяризация знаменитого способа приготовления по-турецки и создание таких условий, при которых клиенты кофейных заведений при заказе кофе, наконец перестанут задавать вопрос, готовят ли в этом заведении кофе по-турецки, зная то, что этот напиток обязан быть в любом заведении, если это заведение ориентировано на клиента.
  • Научить всех любителей кофе по-турецки, которые привыкли самостоятельно готовить этот напиток в домашних условиях, выбирать для этого "правильный" кофе, учитывая особенность помола, правильно подобранные сорта и правильную обжарку.
  • Научить любителей кофе использовать для приготовления только натуральные, полезные продукты, отказавшись от быстрорастворимых и синтетических продуктов.

http://turcoffee.ua - официальный сайт партнера компании

 

ТМ Turcoffee – новий в Україні, унікальний кавовий бренд, який дав початок розвитку нової ери у кавовому бізнесі.

TURCOFFEE™ -   Світовий смак доступний кожному!

Turcoffee UKRAINE – перша українська компанія-виробник, яка взяла на себе сміливість поєднати класику найдавнішого способу приготування кави з сучасними технологіями 21 століття.

Не випадково наш вибір припав, саме, на каву «по-турецьки». Адже саме цей спосіб приготування був внесений ЮНЕСКО в список нематеріальної культурної спадщини людства. Приводом для створення компанії стали проведені маркетингові дослідження кавового ринку в Україні, які проводилися в 15 обласних центрах України. Дослідження показали, що потреба на ринку в такому продукті як кава «по-турецьки» у багато разів перевищує пропозиції, а виходячи з обсягу інформації про каву в інтернеті, стало зрозуміло, що цей спосіб приготування не менш популярний, ніж звичний для нас італійський спосіб приготування (“еспресо”).

З цього моменту почалася клопітка робота по створенню кавового купажу, із залученням провідних турецьких технологів. В цей же час, турецька компанія Arzum взялася за розробку кавомашини нового покоління для автоматичного приготування кави «по-турецьки». Спільно з турецькими фахівцями був розроблений збалансований кавовий купаж за старовинними турецьким рецептами, при цьому враховувалися смакові переваги нашого регіону (Схiдної Європи). При виборі одного з варіантів кавових купажів враховувалася думка більше 5000 любителів кави.

Було проведено велика кількість дегустацій і опитувань. В результаті ми створили кавовий купаж, який на думки кавових експертів, є ідеальним для приготування саме кави «по-турецьки», за рахунок тонкого помелу, легкого обсмажування і гарно підібраних сортів кавових зерен.

У 2014 році компанія Arzum випустила на ринок кавоварку під назвою Arzum OKKA.

Ця кавоварка була визнана кращою в світі з приготування кави по-турецьки і у 2014 році була відзначена премією RedDot Award на щорічному форумі інновацій та професійноϊ техніки в Німеччині.

Компанія Turcoffee UKRAINE підписала ексклюзивний контракт з турецькою компанією ARZUM і стала офіційним представником в Україні , отримавши ексклюзивне право на реалізацію кавомашини Arzum OKKA на території України та сусiднiх країн.

Сьогодні компанія Turcoffee UKRAINE представляє цілий комплекс рішень для приготування справжньої кави «по-турецьки», як для бізнесу так і для приватних клієнтів.

Основна місія компанії Turcoffee UKRAINE полягає в популяризації легендарної кави « по-турецьки » на ринку України та створеннi умов для поширення даного способу приготування як у закладах громадського харчування, так і на домашньому ринку.

Незабаром справжні поціновувачі кави зможуть насолодитися нашим продуктом в кожному місті України та доторкнутися до багатовікової історії приготування кави «по-турецьки».

 

 

 

 

 

 

  

 


Дополнительные разделы

Рассылка предложений

 Введите свой e-mail:
веб-разработка
Design by Naddaka